Al meer dan 45 jaar lid

Dinsdag 25 september kregen Grietje Knegt en Willy Leever in de kleedkamer van sporthal De Spronk tot hun grote verrassing een bloemetje in de handen gedrukt. De reden? Een onderzoekje in de ledenadministratie van SV Vledder had uitgewezen dat zij al meer dan 45 jaar lid zijn van de sportvereniging .

SV Vledder 45 jaar

Omdat Sportvereniging Vledder dit jaar 45 jaar bestaat heeft het bestuur de ledenadministratie van de stoffige zolder gehaald en daarin flink gegrasduind op zoek naar de oudste leden. De conclusie: verschillende leden zijn al lid sinds de oprichting van de vereniging, zoals Philip en Nelleke Boot, Jan Voorstok en Joke Otten. Maar er zijn ook leden bij die vóór die tijd al lid zijn geweest van een gymnastiekclub die in de sportvereniging is opgegaan. Grietje Knegt is daar één van en waarschijnlijk ook Willy Leever, al heeft ze zelf haar twijfels. In ieder geval zijn ze beiden al minstens 45 jaar lang lid en dragen ze de vereniging een trouw hart toe. Een goede reden om hen in het zonnetje te zetten …