Kinderopvang KaKa brengt kleuters

Omdat kleutergym zo belangrijk is voor de motorische ontwikkeling van een kind heeft Sportvereniging Vledder contact gezocht met Kim ten Klooster, beweegcoach van de gemeente Westerveld. Samen hebben wij kinderopvang KaKa benaderd om te kijken of er een samenwerking mogelijk is, zodat kleuters die op dinsdagmiddag de kinderopvang bezoeken ook naar de kleutergym kunnen gaan.

Kleutergym vanuit KaKa

Gelukkig stond kinderopvang KaKa positief tegenover ons voorstel. Alle ouders van kinderen die de kinderopvang op basisschool De Hoekstee bezoeken hebben een schrijven ontvangen over deelname aan dit project. En met succes! Dinsdag 6 februari worden de eerste vier kinderen om kwart over vier ’s middags door een leidster van KaKa naar Sporthal de Spronk gebracht. Na een heerlijk uur kleutergym kunnen ze daar dan om half zes door de ouders weer worden opgehaald.

We hopen dat er nog heel veel kinderen zullen volgen…