Lente – turninstuif was een groot succes

Op woensdagmiddag 21 maart, het begin van de lente, hebben meer dan 40 kinderen deelgenomen aan de turninstuif in sporthal De Spronk in Vledder.

Turnen

Na een warming up op muziek werd er eerst geturnd in drie groepen: op de balk, de kast en de airtrack. Het was mooi om te zien dat de kinderen na een eerste aarzeling al snel vol vertrouwen op de balk liepen en van de kast sprongen alsof ze het al veel vaker gedaan hadden.

Apenkooien

Na een pauze met ranja en koek (beschikbaar gesteld door de sporthal) konden de kinderen zich uitleven op een apenkooien – circuit. De middag werd afgesloten met een demonstratie van de springploeg. Moe maar voldaan ging iedereen om vier uur weer naar huis.

warming up kast 3 kast 2 kast 1 balk 1 balk 3 balk 2 header 2 ranja apenkooien 2 apenkooien de helpers helpers 2