Onderlinge turnwedstrijd

Op zaterdag 25 mei 2019 zijn de jaarlijkse onderlinge turnwedstrijden gehouden. Op vier verschillende toestellen in twee leeftijdscategorieën moest worden uitgemaakt wie zich clubkampioen van Vledder mocht noemen. De winnaars waren Linde Veldhuizen (10-17 jaar) en … (5-9 jaar). Zij kregen de ‘gouden’ medaille. De beker voor de meeste inzet en progressie ging naar Jorinde Vossenberg.

Mede dankzij de hulp van anderen was dit evenement een groot succes, waaronder:

  • De juryleden Klaske en Tineke, die heel precies en nauwkeurig alle oefeningen hebben beoordeeld
  • Ginie en Katrien de resultaten hebben verwerkt en op de diploma’s gescheven.
  • Emmy, die zo aardig was om de entreegelden te innen.

Verloting

Na afloop was er een verloting , waarbij veel lokale ondernemers zich van hun best kant hadden laten zien door dit evenement te sponsoren met leuke prijzen. Daar waren wij heel blij mee!