Tweiduuster badminton toernooi

Op 8 april 2016 was er in sporthal de Spronk in Vledder een goed bezet badminton toernooi voor volwassenen. Jaarlijks wordt dit ‘Tweiduuster toernooi’ gespeeld rond de wisseling van winter -naar zomertijd.

Alle plaatsen van de indeling waren bezet.  Er waren 7 rondes van 15 minuten en er werd weer fanatiek  geslagen en gedropt. Leuk is dat we een aantal nieuwe deelnemers hebben kunnen begroeten. De spelers waren afkomstig uit Appelscha, Diever,  Dwingeloo, Steenwijk, Vledder Wolvega en  niet te vergeten Zwolle.  De  resultaten zijn vastgelegd, de prijzen uitgereikt.  Iemand die voor het eerst aan dit toernooi heeft deelgenomen is met de eerste prijs naar huis gegaan!  Nee, toch niet, deze werd direct verorberd wegens een verjaardag.

Na afloop was er alle tijd voor een drankje en een hapje. Het is ouderwets gezellig geworden. Vast tot volgend jaar! Voor foto’s, zie onze Facebook pagina.

Bart en Philip

actie Regelaars 1 actie 2